Katalog firm

Kategorie


Studio Top

Czy chcecie, aby Wasz film ze ślubu oraz wesela był unikatowy? Chcielibyście współpracować z kamerzystą, który ma nowoczesne podejście do pracy? To zapraszamy Was do naszego studia. Oferujemy Wam wykonywanie fotografii oraz wideofilmowanie. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, nawet te bardzo nietypowe.

Wideofilmowanie

Zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty. Doskonale wiemy, że ślub oraz wesele, to bardzo podniosłe wydarzenie w waszym życiu. Wymaga ono odpowiedniej oprawy oraz dopracowania wielu szczegółów. Jeżeli poszukujecie dobrego fotografa oraz kamerzysty to możecie się do nas zgłosić. Wykonujemy wideofilmowanie Sieradz tradycyjnymi kamerami.
W swojej ofercie mamy również drona, który cieszy się niesłabnącą popularnością! Ujęcia z lotu ptaka są naprawdę fantastyczne i wiele Par Młodych chce je mieć na swoim filmie. Jeżeli i Wy o tym marzycie, to zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców Sieradza oraz Zduńskiej Woli. Mamy nadzieje, że nam zaufacie i będziemy mogli uczestniczyć w Waszym ślubie.
Zapewniamy Was, że na zdjęciach zostanie pokazana radość, miłość, szczęście oraz łzy, które czasem pojawiają się ze wzruszenia. Przekonajcie się, że działamy naprawdę solidnie oraz rzetelnie. Przez cały okres ślubu i wesela możecie na nas liczyć. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli macie do nas dodatkowe pytania.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 1

Kod: 98-220

Miejscowość: Zduńska Wola

http://videotop.eu/

E-mail: top@videotop.eu

Tel.: 600-018-236


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Agencja Reklamowa Go3 Media to nie tylko doświadczenie, ale również wiedza i umiejętności nader przydatne przy tworzeniu stron internetowych, jednocześnie gwarantujemy ich skuteczne promowanie. Oczywi...