Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

W razie awarii lub wypadku drogowego polecamy Wam usługi na terenie naszej firmy. Swoim działaniem obejmujemy całe województwo łódzkie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Strykowie. W razie kłopotów dzwońcie do nas, a my zapewnimy Wam lawetę, która zajmie się Waszym pojazdem. Warto posiadać naszą wizytówkę przy sobie, w razie nagłych konieczności.

Pomoc drogowa w Łodzi

Jakie są najtrudniejsze momenty dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z czterema kółkami? Bez cienia wątpliwości jednym z takich przypadków jest awaria samochodów. Zwłaszcza jeśli doszło do niej gdzieś poza miastem, kiedy to znacznie trudniej o profesjonalną pomoc.
Dla początkującego kierowcy ta chwila bywa często niezwykle stresująca. Nic jednak dziwnego, skoro kierowca ten nie ma doświadczenia w tego typu zdarzeniach. Choć jest też druga strona medalu - rozwiązanie z takiej patowej sytuacji naprawdę łatwo znaleźć. Wystarczy bowiem skontaktować się z nami, a my błyskawicznie wyruszymy z pomocą. Nasza pomoc drogowa Łódź to gwarancja profesjonalizmu i doświadczenia, ponieważ swoje usługi świadczymy już od 1995 roku.
Te ponad 20 lat pracy sprawiło, że doskonale wiemy, jak rozwiązać problemy, które mogą spotkać kierowcę podczas podróży. Jeśli zatem chcą Państwo mieć w zanadrzu kogoś, kto w kryzysowej sytuacji na drodze szybko posłuży pomocą, cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673