Katalog firm

Nutura

Masło orzechowe jest bardzo popularne. Warto jednak zwrócić uwagę na jego skład, aby mieć pewność, że na pewno zawiera w sobie 100% orzechów lub migdałów. Nutura zapewniam Wam takie właśnie masła orzechowe, które wyprodukowane są z najlepszych składników, które są starannie dobierane podczas produkcji.

Masło z orzechów laskowych

Masło orzechowe laskowe to produkt, po który bardzo chętnie sięgają nasi klienci. Wśród naszej bogatej oferty jest to masło o klasycznym smaku, które powstało z naturalnych składników, bez dodatku ulepszaczy i soli. Co ważne, nie ma w nim także cukru oraz oleju palmowego.
Przygodę z naszymi produktami warto zacząć właśnie od tego klasycznego masła orzechowego. Jest to idealny produkt do uzupełnienia, zdrowej, zbilansowanej diety. Masło orzechowe może być źródłem energii przed albo po treningu lub po prostu w ciągu dnia w chwili przerwy. Sprawdzi się jako dodatek do deserów i potraw lub jako samodzielna przekąska.
Nasze masło orzechowe laskowe to gwarancja niepowtarzalnego smaku. Dzieje się tak ponieważ bardzo dbamy aby jakość składników, z którego powstaje była jak najlepsza. Masło orzechowe oprócz energii jest źródłem wapnia, cynku, magnezu i potasu, niezbędnych do funkcjonowania organizmu. Jest to także bardzo dobre źródło białka, błonnika i nienasyconych kwasów tłuszczowych.
Udowadniamy, że słodycze mogą być zdrowe a mimo to mogą wyśmienicie smakować.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...