Katalog firm

Marzanna

Siedlisko Folkloru Marzanna oferuje swoim klientom miejsce noclegowe oraz pyszne potrawy z kuchni staropolskiej przygotowywane przez szefa kuchni z najlepszych składników. Kilka sal restauracyjnych gwarantuje przygotowanie wyjątkowego i swojskiego wesela przez Siedlisko Folkloru Marzanna, a duża sala konferencyjna z powodzeniem sprawdzi się na szkolenia pracowników, zjazdy czy warsztaty.

Pokoje noclegowe

Gdzieś tak blisko, całkiem niedaleko stoi sobie przy drodze "Marzanna" i zaprasza Was, drodzy Goście w swoje skromne progi. "Marzanna" to hotel Lublin - znajdziecie nas na drodze pomiędzy Lublinem a Rzeszowem. Zapraszamy Was do nas. Do miejsca, gdzie będziecie mogli sobie odpocząć od miejskiego zgiełku.
Możecie się u nas zaszyć na kilka dni i będzie to dla Was cudowny odpoczynek i regeneracja sił. "Marzanna" (http://www.marzanna.pl/) to obiekt, który świadczy dla Was usługi zarówno hotelarskie, jak i gastronomiczne. Możecie wynająć u nas pokój w bardzo dobrej cenie. Albo możecie do nas przyjechać, do Niedrzwicy Kościelnej (bo dokładnie właśnie w tej miejscowości się znajdujemy) i zjeść w naszej restauracji bardzo smakowity posiłek.
Nasza restauracja zaprasza Was na smakowite i swojskie dania. Przyjedźcie do nas całą rodziną. Będzie nam bardzo miło jeżeli kilka pokoleń zasiądzie przy naszym restauracyjnym stole. "Marzanna" to nie tylko zwykły hotel ale miejsce gdzie zgiełk miasta Was nie odnajdzie.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20