Katalog firm

Kategorie


Fotograf Marlena Woźniak

Nazywam się Marlena Wożniak i jako profesjonalny fotograf zapraszam Was na udział w sesjach zdjęciowych. Zdjęcia to naprawdę wspaniała pamiątka przemijających chwil. Warto je uwiecznić w odpowiedni sposób. Z wielką przyjemnością wykonam dla Was najpiękniejsze fotografie Waszych dzieci oraz Waszych szczęśliwych chwil.

Sesja noworodkowa

Narodziny dziecka zawsze są wyjątkowym wydarzeniem w życiu całej rodziny. Dlatego też naprawdę warto jest zadbać o to, aby w jakiś sposób upamiętnić pierwsze tygodnie życia dziecka. Najlepszym na to sposobem jest oczywiście wykonanie fotografii. Zatem jeżeli jakiegoś młodego rodzica interesuje sesja noworodkowa Łódź jest siedzibą doskonałego zakładu fotograficznego prowadzonego przez Marlenę Woźniak.
Specjalnością tego zakładu jest upamiętnianie ważnych wydarzeń takich jak chrzest, komunie czy też inne istotne okoliczności. Profesjonalnie wykonane fotografie pozwalają odpowiednio uchwycić każdą cenną chwilę danego wydarzenia. Zatem korzystając z usług fotografa umożliwia się stworzenie pamiątek na wiele lat.
Zakład fotograficzny prowadzony przez Marlenę Woźniak to gwarancja nie tylko pięknych fotografii, ale także przyjemnej obsługi oraz bardzo rozsądnych cen. Dlatego nie warto się zastanawiać i zamiast tego lepiej się umówić na sesję noworodkową. Wszakże dzieci dorastają bardzo szybko!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://marlenafoto.pl/

E-mail: marlena294@poczta.onet.pl

Tel.: 662-140-750