Katalog firm

Mal-Wod

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej formy Mal-Wod. Zajmujemy się dystrybucją systemów do monitoringu kanalizacji. W sprzedaży mamy nie tylko profesjonalny sprzęt, ale również akcesoria czyszczące i części wymienne. Przeprowadzamy też inspekcję i udrażnianie sieci kanalizacyjnej, a także naprawiamy urządzenia.

Kamery inspekcyjne

Firma Mal-Wod istnieje od 2003 roku. Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń oraz części zamiennych dla przedsiębiorstw komunalnych oraz wodociągowo-kanalizacyjnych. Oprócz tego zajmujemy się również naprawami pojazdów należących do floty tych przedsiębiorstw, oferujemy wysokiej jakości części do samochodów.
Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie, jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem w branży oraz odpowiednią wiedzą. Na swoje usługi oraz produkty udzielamy stosownej gwarancji. Jako wyłączny dystrybutor firmy Kummert, producenta systemów inspekcji kanalizacji, polecamy zestawy wózków samojezdnych, a także kamery inspekcyjne, które umożliwiają inspekcje rurociągów w zakresie średnic od DN 40 do DN 1500.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdą Państwo więcej informacji na temat nasze działalności oraz produktów, które mamy w swoim asortymencie. Zapraszamy do kontaktu telefoniczne lub e-mailowego, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt

Ulica: Dobieszków 8JA

Kod: 95-010

Miejscowość: Stryków

http://www.mal-wod.pl/

E-mail: info@mal-wod.pl

Tel.: 502-145-995


Podobne firmy

Saunaland

Producent saun i łaźni parowej Saunaland to firma przywiązująca największą wagę do zapewnienia wszystkim swoim Klientom najlepszych standardów obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć i zdoby...