Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Harmonia to nowoczesne Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem różnego rodzaju uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Oprócz profesjonalnej psychoterapii- również w formie online oferuje konsultacje, diagnozowanie, opiniowanie na potrzeby instytucji i szkolenia dla studentów zainteresowanych problematyką uzależnień.

Leczenie lęków

Jako pedagogi i certyfikowany specjalista leczenia uzależnień, wychodzę naprzeciw potrzebom sporej liczby osób, które zmagają się z najróżniejszymi uzależnieniami. Nie są to jednak jedyne problemy, w których staram się doradzić i pomóc. Innym moim terenem działań jest leczenie lęków Wrocław.
Dla osoby, która nigdy nie była dotknięta żadnym lękiem, może to być sprawa zupełnie niezrozumiała. Ja staram się zawsze postawić na miejscu osoby, która zwraca się do mnie z pomocą. To dla mnie znak, że szuka ona kogoś, kogo mogłaby obdarzyć zaufaniem. Lęki to sprawa bardzo delikatna. W pierwszej kolejności muszę zdiagnozować przypadłość oraz poznać jej najprawdopodobniejsze przyczyny.
Walka z lękiem odbywa się zazwyczaj w głównej mierze na podstawie odpowiednio przygotowanej psychoterapii, która musi pewien czas potrwać. Jestem osobą cierpliwą i otwartą na drugiego człowieka i jego potencjalne problemy. To bardzo istotne w mojej pracy. Każda osoba, której zdołam pomóc to dla mnie dowód na to, że moja praca jest potrzebna i efektywna.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...