Katalog firm

Budotrans

Znalezienie sprawdzonego dostawczy części używanych oraz nowych do ciężarówek w Kielcach nie stanowi żadnego problemu, wystarczy się zgłosić do firmy Budotrans, jaka oferuje ich sprzedaż. Oczywiście oprócz szerokiej gamy części używanych oraz nowych do samochodów ciężarowych, znajdziemy tutaj także te niezbędne do naszych naczep.

Części do ciężarówek

Zależy ci na tym, aby znaleźć odpowiednie pod względem zastosowania, właściwości, funkcji czy nadające się do zastosowania oryginalne i używane części do ciężarówek w Kielcach? Niech Budotrans będzie dla nas nie tylko okazją, by zrealizować właśnie takie założenie, lecz przede wszystkim mieć pewność, iż wszystkie części do ciężarówek w Kielcach jakie oferuje swoim potencjalnym klientom, są przede wszystkim warte swojej ceny.
Oczywiście wszystkie używane części do ciężarówek Kielce są sprawne techniczne, zatem ich ponowne zastosowanie oraz wykorzystanie jest jak najbardziej możliwe, dodatkowo warto na nie spojrzeć z perspektywy zwłaszcza niższej ceny. Postawmy zatem na współpracę z firmą, która zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą części do samochodów ciężarowych i naczep już od wielu lat, dodatkowo współpracuje z wieloma przedsiębiorcami działającymi w branży transportowej oraz warsztatami mechaniki samochodowej.
Pewnie, że to rozwiązanie także dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują znaleźć odpowiednie części do naczep czy samochodów ciężarowych.

Kontakt

Ulica: Ruda Strawczyńska 4a

Kod: 26-067

Miejscowość: Strawczyn

https://www.budotrans.com.pl/

E-mail: biuro@budotrans.com.pl

Tel.: 605-312-723